Возраст
24
Я из:
Украина, Киев
Я из туристической компании:
Полечу, куди хочу ТОВ
Поделиться
Возраст
24

Я из:
Украина, Киев
Я из туристической компании:
Полечу, куди хочу ТОВ
Поделиться

Анастасия Фокина

С улыбкой по жизни!

Весёлая, энергичная, легка на подъём:)
Люблю свою работу, потому что она связана с отдыхом. Я считаю, безвыходных ситуаций не бывает, а если Вам так кажется, значит нужно лететь на отдых, и я Вам в этом помогу!
Со мной легко иметь дело, потому что я ничего не навязываю, а только настоятельно рекомендую))

Что чувствуете после завершения финала Miss Travel Ukraine 2017?
От я і повернулася з конкурсу "Miss Travel Ukraine". Емоції переповнюють: фінал, інтерв'ю, камери, зйомки, неповторні образи, стилісти, дизайнери, величний Дубай, фонтани, Бурдж Халіфа, море... все це за 5 днів...5 днів щастя!
Ти ніби поринаєш в життя шоу-бізнесу, коли навіть в ресторані готелю Rixos Premium Dubai тебе зустрічають зі словами: "Miss Travel Ukraine? Сюди, будь ласка")). А фотосесія яка! Чого варті три підібрані образи від наших дорогих дизайнерів: діловий стиль від Byurse, рідне українське вбрання від Оксани Полонець і ніжна вечірня сукня від Наталії Таушер - неперевершено! Доповнили наші образи професійні візажисти і стилісти від Colordance! Макіяж і зачіска були на висоті! Ранкові репетиції та уроки участі в показі від Ірини Пашаєвої запам'ятаються надовго.
І нарешті, сам показ! Хвилювання перед виходом зашкалювало, високі підбори (що для мене велика рідкість в буденному житті:) руйнували весь оптимізм, в думках було одне: тільки б втриматися, не впасти, тримати посмішку до останнього)), але коли підіймаєшся на подіум - тривогу рукою знімає (особливо, коли звучить Онука "Це моє місто" під українські вбрання), ти бачиш щирі посмішки глядачів (в усякому разі тобі вони здаються щирими:), камери, оплески - і забуваєш про все, що непокоїло).
Як результат - номінація "Місс Жіночність"! Знаєте, дуже приємно отримати саме цю нагороду, бо надзвичайно люблю Україну, наш колорит, традиції! Я вдячна Катерині (студія Оксани Полонець) за кращий подарунок для кожної української дівчини - вишиванку, вона неповторна!
Хочеться подякувати всім, хто допоміг мені потрапити до омріяної двадцятки фіналісток: рідним, колегам, друзям, Ви найкращі! І, звісно, дякую тур оператору TPG за організацію конкурсу, можливість знову відвідати Дубай, один з кращих готелів Rixos Premium Dubai, нові знайомства і нових друзів, приємну роботу і відпочинок! Окреме спасибі Вікторії Денисенко, яка професійно організувала поїздку, витримала всі наші капризи і забаганки!
І звичайно, мої хороші місски, рада була знайомству, люблю кожну з Вас!!! Ви унікальні, позитивні, дуже щирі, найкращі!!!
Сподіваюсь, що наступного року будемо знову обирати Miss Travel Ukraine) Можливо, містера... То, як складеться)). Колеги по туризму (ледве не сказала по нещастю:), беріть участь в конкурсі, воно того варте!