Возраст
27
Я из:
Украина, Черновцы
Я из туристической компании:
All Inclusive Travel
Поделиться
Возраст
27

Я из:
Украина, Черновцы
Я из туристической компании:
All Inclusive Travel
Поделиться

Ольга Танащук

В мире сколько всего удивительного! Нужно успеть всё увидеть и сделать)))!

Что для меня моя работа …..Она наполняет жизнь смыслом, оказывает влияние на все, что я делаю.
Моя работа — это миссия. Миссия приносить людям радость, ведь путешествие – это не что иное как радость, и эту радость заслуживает каждый!
Моя работа — это дело, это предназначение и моя самореализация. Ведь в это дело я вкладываю душу. Именно в туризме могу реализовать свои способности, исполнить свои желания.
И как бы иногда не было тяжело, а в туризме не без этого))) , туризм проник настолько глубоко в мои личностные особенности что я наверное не могу представить себя без него. Моя работа дает мне возможность быть на своем месте и делать свое ДЕЛО.

Что чувствуете после завершения финала Miss Travel Ukraine 2017?
Ось і оголошені результати.... тепер хочеться підвести підсумки!!! Насамперед хочу подякувати Trevel Professoinal Group за нереальний прорив! За те що дозволили всім нам відчути себе королевами в нашій не легкій роботі))) За те що відкриваєте нові проекти і робите не можливе! Особлива подяка Viktoriia Denisenko на яку впала велика відповідальність та в кінечному результаті зробити ВАУ!
За розкішне розміщення з чудовим сервісом дякую Rixos Premium Dubai. Нам було приємно прокидатися під ніжні промені сонця з неперевершеним видом на Персидську затоку.
Дякую Colordance professional make-up Natalya Ukrainka та всім феям які підкреслили красу кожної конкурсантки та зробили мені переможні мейк та зачіску.
Як звичайно ж без сукні принцеси - Натали Таушер та її бездоганні творіння дозволили нам бути попелюшками! Надзвичайно приємно що Ви моя землячка!
Незвичного колориту надають вишукані сукні Дизайн-студія Оксани Полонець. В такому одязі душа радіє, що ти українка! Що у нас така гарна стилістика, що все до чого торкається українська рука це вже витвір мистецтва. А особливо ніжна Kateryna Dilion ти Бомба!
BYURSE - Sergey Barannikov, Ви не реальний, талановитий, милий! Як елегантно лягають Ваші сукні.... кожна лінія... Браво! І це тільки початок.... мені хочеться відмітити надзвичайну роботу всіх!!! Игорь Новиков (Igor Novikov) Ivan Kvasha Dmitriy Golumbevskyy я не можу дочекатися ваших світлин. Ви бомбезні!!! Як люди і професіонали!
Casa De Ritmo - Первая сальса-школа в Украине 1997 та Ирина Пашаева (Iryna Bicheva Pashayeva) дякую за знайомство та фінальний гарний результат наших тренувань!
І знову Чернівці!!! Приємно було познайомитись з незмінним ведучим Никита Добрынин (Nikita Dobrynin) з надзвичайно приємним тембром голосу та чарівною посмішкою.
Den Kushnarov, дякую за класні репортажі та можливість для всіх, хто не був з нами відчути атмосферу свята.
Elena Krynytska, Ви неперевершені!!! Ваша енергетика колосальна!
Дівчатка!!!! 20-ка найкращих!!!! Моя не маленька красива туристична сімейка!!! Рада знайомству із кожним із вас!!! Yulia Kudaktina - ти моя споріднена душа, підтримка, далі буде....