Возраст
28
ГОЛОСОВАТЬ
Я из:
Украина, Черновцы
Я из туристической компании:
All Inclusive Travel
Поделиться
Возраст
28

Я из:
Украина, Черновцы
Я из туристической компании:
All Inclusive Travel
Поделиться

Ольга Танащук

В мире сколько всего удивительного! Нужно успеть всё увидеть и сделать)))!

Что для меня моя работа …..Она наполняет жизнь смыслом, оказывает влияние на все, что я делаю.
Моя работа — это миссия. Миссия приносить людям радость, ведь путешествие – это не что иное как радость, и эту радость заслуживает каждый!
Моя работа — это дело, это предназначение и моя самореализация. Ведь в это дело я вкладываю душу. Именно в туризме могу реализовать свои способности, исполнить свои желания.
И как бы иногда не было тяжело, а в туризме не без этого))) , туризм проник настолько глубоко в мои личностные особенности что я наверное не могу представить себя без него. Моя работа дает мне возможность быть на своем месте и делать свое ДЕЛО.

Что чувствуете после завершения финала Miss Travel Ukraine 2017?
Ось і оголошені результати.... тепер хочеться підвести підсумки!!! Насамперед хочу подякувати Trevel Professoinal Group за нереальний прорив! За те що дозволили всім нам відчути себе королевами в нашій не легкій роботі))) За те що відкриваєте нові проекти і робите не можливе! Особлива подяка Viktoriia Denisenko на яку впала велика відповідальність та в кінечному результаті зробити ВАУ!
За розкішне розміщення з чудовим сервісом дякую Rixos Premium Dubai. Нам було приємно прокидатися під ніжні промені сонця з неперевершеним видом на Персидську затоку.
Дякую Colordance professional make-up Natalya Ukrainka та всім феям які підкреслили красу кожної конкурсантки та зробили мені переможні мейк та зачіску.
Як звичайно ж без сукні принцеси - Натали Таушер та її бездоганні творіння дозволили нам бути попелюшками! Надзвичайно приємно що Ви моя землячка!
Незвичного колориту надають вишукані сукні Дизайн-студія Оксани Полонець. В такому одязі душа радіє, що ти українка! Що у нас така гарна стилістика, що все до чого торкається українська рука це вже витвір мистецтва. А особливо ніжна Kateryna Dilion ти Бомба!
BYURSE - Sergey Barannikov, Ви не реальний, талановитий, милий! Як елегантно лягають Ваші сукні.... кожна лінія... Браво! І це тільки початок.... мені хочеться відмітити надзвичайну роботу всіх!!! Игорь Новиков (Igor Novikov) Ivan Kvasha Dmitriy Golumbevskyy я не можу дочекатися ваших світлин. Ви бомбезні!!! Як люди і професіонали!
Casa De Ritmo - Первая сальса-школа в Украине 1997 та Ирина Пашаева (Iryna Bicheva Pashayeva) дякую за знайомство та фінальний гарний результат наших тренувань!
І знову Чернівці!!! Приємно було познайомитись з незмінним ведучим Никита Добрынин (Nikita Dobrynin) з надзвичайно приємним тембром голосу та чарівною посмішкою.
Den Kushnarov, дякую за класні репортажі та можливість для всіх, хто не був з нами відчути атмосферу свята.
Elena Krynytska, Ви неперевершені!!! Ваша енергетика колосальна!
Дівчатка!!!! 20-ка найкращих!!!! Моя не маленька красива туристична сімейка!!! Рада знайомству із кожним із вас!!! Yulia Kudaktina - ти моя споріднена душа, підтримка, далі буде....
Комментарии
 Чтобы оставить комментарий нужно авторизоватьсяSocialPromo.in.ua
2017-08-25

Накрутка Instagram, VK, FB, Twitter\nГарантия от списаний и блокировок!\nАвтоматический сервис.\nwww.socialpromo.in.ua

Olga Tanashchuk
2017-08-25

SocialPromo.in.ua2017-08-25 Дякую, та я не потребую Ваших послуг

Сланина Татьяна
2017-08-12

Мой друг, моя коллега, мой наставник, человек который вдохновляет развиваться! Пример которому хочется следовать! Желаю удачи! В любом случае ты лучшая!

Анжеліка Бахур
2017-08-12

Пані Ольга- вродлива, розумна, щира, ввічлива, доброзичлива, професіонал своєї справи! бажаємо успіхів та перемоги!

Alexandra Tanaschuk
2017-08-10

Best of the best! Мій вічний приклад по житті! Моя сестричка! Good luck :)

Maya Klishchevska
2017-08-09

Людина з таким покликанням - це дарунок для нашого суспільства. Ольга так гарно відчуває реальність, майстерно форматує власне бачення і заохочує людей до саморозвитку і самореалізації. Адже головне чогось захотіти, поставити ціль, і сконцентрувавшись досягнути мети. Дякуючи нашій Олі ми стаємо щасливими.

Світлана Бондар
2017-08-08

Ти дійсно чудово виконуєш свою роботу і сповна їй віддаєшся.Завдяки вашій фірмі я об\'їздила половину світу , за що завдячую тобі.Бо саме ти змогла зробити мої подорожі комфортними та незабутніми з обслуговуванням на найвищому рівні.Ти справді вкладаєш душу в свою роботу і саме за це я дуже тобі вдячна)))

Diana Stratiichuk
2017-08-08

Мастер своего дела и замечательный человек!!!! Очень редко встретишь такого профессионала, который вкладывает всю душу в свою работу!!!!!!

Елена Дудинская
2017-08-06

Не каждый находит себя в своей работе,но тебе это удалось!!!ты умничка,так держать!всегда приятно с вашей фирмой иметь дело))